Lokalna Akademia CISCO

Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7

25-314 Kielce

cisco@tu.kielce.pl

+48 (41) 342 41 67

+48 (41) 344 77 58

Udział w zajęciach jest odpłatny, przy czym cena uczestnictwa w zajęciach jednego modułu wynosi odpowiednio:

CCNA Routing and Switching
  • w przypadku studentów Politechniki Świętokrzyskiej - 600 zł - 70h (ok. 8,60 zł/h)
  • dla pozostałych kursantów - 800 zł - 70h (ok. 11,40 zł/h)

* kurs CCNA Routing and Switching obejmuje cztery moduły (zgodnie z opisem w zakładce Oferta/CCNA Routing and Switching - łącznie 280 godzin lekcyjnych - wszystkie godziny to bezpośrednia praca z instruktorem w naszym laboratorium - podana liczba godzin nie obejmuje tzw. pracy zdalnej, którą każdy z kursantów może dodatkowo realizować w dowolnym wymiarze czasowym)


CCNA Security

  • w przypadku studentów Politechniki Świętokrzyskiej - 1000 zł - 80h (12,50 zł/h)
  • dla pozostałych kursantów - 1200 zł - 80h (15 zł/h)

* kurs CCNA Security obejmuje jeden moduł (zgodnie z opisem w zakładce Oferta/CCNA Security - łącznie 80 godzin lekcyjnych - wszystkie godziny to bezpośrednia praca z instruktorem w naszym laboratorium - podana liczba godzin nie obejmuje tzw. pracy zdalnej, którą każdy z kursantów może dodatkowo realizować w dowolnym wymiarze czasowym)


CPA: Programming Essentials in C++

  • wszyscy kursanci - 650 zł - 70h  (ok. 9,30 zł/h)

* kurs CPA: Programming Essentials in C++ obejmuje jeden moduł (zgodnie z opisem w zakładce Oferta/CPA: Programming Essentials in C++ - łącznie 70 godzin lekcyjnych - wszystkie godziny to bezpośrednia praca z instruktorem w naszym laboratorium - podana liczba godzin nie obejmuje tzw. pracy zdalnej, którą każdy z kursantów może dodatkowo realizować w dowolnym wymiarze czasowym)


NDG Linux Essentials

  • wszyscy kursanci - 700 zł - 70h  (10 zł/h)

* kurs NDG Linux Essentials obejmuje jeden moduł (zgodnie z opisem w zakładce Oferta/NDG Linux Essentials - łącznie 70 godzin lekcyjnych - wszystkie godziny to bezpośrednia praca z instruktorem w naszym laboratorium - podana liczba godzin nie obejmuje tzw. pracy zdalnej, którą każdy z kursantów może dodatkowo realizować w dowolnym wymiarze czasowym)


IoT - Internet of Things

  • wszyscy kursanci - 1000 zł - 100h  (10 zł/h)

* kurs IoT - Internet of Things obejmuje dwa podstawowe bloki tematyczne (zgodnie z opisem w zakładce Oferta/IoT - Internet of Things - łącznie 100 godzin lekcyjnych - wszystkie godziny to bezpośrednia praca z instruktorem w naszym laboratorium - podana liczba godzin nie obejmuje tzw. pracy zdalnej, którą każdy z kursantów może dodatkowo realizować w dowolnym wymiarze czasowym

Nie pobieramy opłat wpisowych od żadnego z oferowanych kursów!


Koszty powyższe obejmują: uczestnictwo w zajęciach, dostęp do laboratorium, wszystkie egzaminy wewnętrzne, wydanie certyfikatu potwierdzającego zdobytą wiedzę z zakresu danego modułu/kursu (warunkiem wydania certyfikatu jest zdanie egzaminu semestralnego).


Wpłat należy dokonywać po otrzymaniu informacji, że zebrała się odpowiednia liczba uczestników i szkolenie będzie organizowane.


Prześlij opinię