Lokalna Akademia CISCO

Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7

25-314 Kielce

cisco@tu.kielce.pl

+48 (41) 342 41 67

+48 (41) 344 77 58

Zgłoszenia na kurs CCNA

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniach z zakresu oferowanych przez nas kursów z programu NetAcad mogą przesyłać swoje zgłoszenia przez okres całego roku. Należy wypełnić formularz rejestracyjny zamieszczony poniżej. Z osobami, które prześlą swoje zgłoszenia będziemy  kontaktować się w momencie uruchamiania poszczególnych grup szkoleniowych.

Zajęcia odbywają się w następujących systemach:

  • w systemie wieczorowym - zazwyczaj w godzinach 16:00-20:00 (dwa razy w tygodniu w dniach od poniedziałku do piątku)
  • w systemie zaocznym - soboty i niedziele (szczegółowe godziny prowadzenia zajęć do ustalenia z instruktorem podczas pierwszego spotkania)
  • istnieje możliwość indywidualnego ustalenia terminów zajęć z instruktorami

Uruchomienie grupy jest możliwe po zgłoszeniu się odpowiedniej liczby osób.

W celu przesłania swojego zgłoszenia na wybrany rodzaj kursu oferowany przez naszą Akademię prosimy o wypełnienie zamieszczonego poniżej formularza rejestracyjnego. Wypełnienie formularza nie stanowi zobowiązania do uczestnictwa w szkoleniu - zapewnia nam możliwość szybkiego kontaktu z osobami potencjalnie zainteresowanymi programem realizowanych przez nas szkoleń. Zapraszamy!

Formularz rejestracyjny

Dane osobowe:

Adres:

Dane kontaktowe:

Wybierz kurs, którym jesteś zainteresowany:

Wybierz moduł CCNA Routing & Switching, któym jesteś zainteresowany:

Wybierz opcję:

Koszt uczestnictwa w kursie CCNA Routing & Switching dla aktualnych studentów Politechniki Świętokrzyskiej wynosi 600 zł.

Koszt uczestnictwa w kursie CCNA Routing & Switching dla osób, które nie są aktualnie studentami Politechniki Świętokrzyskiej wynosi 800 zł.

Koszt uczestnictwa w kursie CCNA Security dla aktualnych studentów Politechniki Świętokrzyskiej wynosi 1000 zł.

Koszt uczestnictwa w kursie CCNA Security dla osób, które nie są aktualnie studentami Politechniki Świętokrzyskiej wynosi 1200 zł.

Koszt uczestnictwa w kursie CPA - Programming Essentials in C++ dla aktualnych studentów Politechniki Świętokrzyskiej wynosi 650 zł.

Koszt uczestnictwa w kursie CPA - Programming Essentials in C++ dla osób, które nie są aktualnie studentami Politechniki Świętokrzyskiej wynosi 650 zł.

Koszt uczestnictwa w kursie NDG Linux Essentials dla aktualnych studentów Politechniki Świętokrzyskiej wynosi 700 zł.

Koszt uczestnictwa w kursie NDG Linux Essentials dla osób, które nie są aktualnie studentami Politechniki Świętokrzyskiej wynosi 700 zł.

Koszt uczestnictwa w kursie IoT - Internet of Things dla aktualnych studentów Politechniki Świętokrzyskiej wynosi 1000 zł.

Koszt uczestnictwa w kursie IoT - Internet of Things dla osób, które nie są aktualnie studentami Politechniki Świętokrzyskiej wynosi 1000 zł.

Preferowany termin uczestnictwa w kursie:


Uwagi:

* Uczestnicy kursu otrzymają faktury VAT po zaksięgowaniu płatności. W przypadku gdy wpłata będzie dokonywana przez firmę lub inną instytucję - prosimy o wypełnienie poniższego formularza. W szczególnych sytuacjach istnieje możliwość wystawienia faktury VAT z ustalonym wcześniej terminem płatności.

Dane do faktury:

Prześlij opinię