Lokalna Akademia CISCO

Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7

25-314 Kielce

cisco@tu.kielce.pl

+48 (41) 342 41 67

+48 (41) 344 77 58

Miło nam poinformować, że w dniu 26 października 2018 roku na Politechnice Świętokrzyskiej odbyło się uroczyste otwacie nowej specjalności TELEINFORMATYKA, utworzonej na Wydziale ELektrotechniki, Automatyki i Informatyki w ramach kierunku INFORMATYKA (pobierz plakat).  Zaspół Akademii Sieci Cisco  był aktywnie zaangażowany w przygotowanie programu specjalności, który utworzony został przy ścisłej współpracy z firmą Cisco i oparty jest o materiały szkoleniowe platfotmy NetACad. Zapraszmy do zapoznania się z informacją prasową oraz obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.  Więcej informacji znajdziecie Państwo w prezentacjach: Mirosław Płaza "TELEINFORMATYKA na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Świętokrzyskiej we współpracy z Cisco Networking Academy" oraz Anna Czacharowska-Rybkowska "Cisco Networking Academy - 20 Yeas of Changing Worlds". Materiał wideo z wydarzenia można obejrzeć na stronach naszego Wydziału (https://tu.kielce.pl/specjalisci-poszukiwani/).NAGRODA GŁÓWNA

Pierwszy sukces specjalność "TELEINFORMATYKA" -  W dniu 14 listopada 2018 w murach SGH w Warszawie podczas odbywającego się II Forum Współpracy Edukacji i Biznesu ​- EDUMIXER 2018 specjalność Teleiformatyka otrzymała nagrodę główną w ogólnopolskim konkursie LIDER PARTNERSTWA EDUKACJI I BIZNESU, organizwoanym przez: Sektorową Radę ds. Kompetencji: Informatyka; Polskie Towarzystwo Informatyczne oraz Polską Izbę Informatyki i Telekomunikacji. Ideą konkursu było wyróżnienie najlepszych w Polsce przykładów współpracy pomiędzy uczelniami oraz biznesemw zakresie rozwoju kompetencji niezbędnych w sektorze IT.  Jesteśmy Liderem partnerstwa z biznesem IT w Polsce !!!
Bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom konkursu: Sektorowej Radzie ds. Kompetencji: Informatyka; Polskiemu Towarzystwu Informatycznem oraz Polskiej Izbie Informatyki i Telekomunikacji za docenienie naszego pomysłu i uhonorowanie go nagrodą główną. Dziękujemy również sedecznie  naszemu Partnerowi - Firmie Cisco bez której ten niewątpliwie duży sukces byłby niemożliwy. 


Prześlij opinię